Ekana uusista Picture Polisheista lakkasin Superiorilla, vaikka Mossy suorastaan kärysi näpeissäni. Se olkoon siis seuraava:)
Tää viikko on mulla superkiireinen, joten postauksetkin ovat lyhyitä ja ytimekkäitä.
Superior on Youtubesta ja Instasta tunnetun jessface90:n kanssa toteutettu yhteistyölakka, oikein sievä farkunsininen sävy.
Lakka oli odotetusti erinomaista laatua ja peitti kahdella kerroksella. Shimmer on runsas, erottuva ja tekee Superiorista kauniin ihan sellaisenaan.
Mun ei oikein olisi tehnyt mieli edes koristella tätä millään tavoin, mutta kun noita leimauslaattoja on tullut haalittua ylettömästi, niin pakkohan niitä on käytellä. Niinpä leimasin Konadin vaaleansinisellä kukkakuvion Über Chicin laatasta 11-03.
Mitäs tykkäätte? Eikö vaan ole nätti sininen:)
Lakka saatu blogiyhteistyön kautta
On tosi nätti sininen, vaikka yleensä siniset lakat eivät ole lemppareitani. Leimaukset sopii lakan kanssa ihanasti, todellakin farkkukynnet!
Mä tykkään sinisistä, mutta en ihan kaikista sävyistä. Tää on kyllä niitä kauneimpia, jotenkin semmoinen konstailematon ja moneen sopiva.
Todella kaunis! <3
Minusta myös:))
Piti ehdottomasti saada tää koska Jessica on lemppari tubettajani (: iiiiiiiiiihana!
Mulle tubemaailma on kovin vieras, mutta onpas kiva että sattui näin somasti sulle mieluinen lakka:) Mä tykkään kyllä myös sävystä tosi paljon.
No on kyllä nätti! ♥♥ Ja ruusut kyllä sopii hyvin yhteen tämän kanssa :)
On nätti! Ja kiitos:)
picture polish why are you doing this to us ?? ihania lakkoja ihanien perään <3
Niinpä! Vievät rahamme mutta toisaalta, ihan hyvä vastine tämäkin lakka:)
Kaunis ja raikas sininen, mutta kyllä Mossy on hienompi ;)
Valkkaisin kans Mossyn jos saisin vain toisen:)
Tämä ei varmaankaan tule koskaan päätymään mulle, mutta kyllähän sitä on kieltämättä kiva ihailla muiden kynsillä. :)
Sulla ei kyllä juurikaan tällaisia vaaleampia sinisiä ole nähty. Eikä kovin paljon sinisiä muutenkaan, eivät ehkä ole ihan sun juttu:)